Hakkımızda
Ne yaparız?
2005 yılında kurulan FKR Medya, medya planlama ve satın alma hizmetlerine getirdiği yenilikçi çözümler ve her adımda sergilediği ilkeli iş anlayışıyla kısa sürede sektörün vazgeçilmez bir kuruluşu olmuştur.

Dürüstlük ve şeffaflık ilkelerini tüm faaliyetlerinin omurgası olarak belirleyen FKR Medya, hizmet verdiği her firmaya çözüm ortaklığı bilinciyle yaklaşmaktadır.

Medya planlama hizmetlerini düşük bütçe/yüksek bütçe kısır döngüsünden çıkararak, ürün, beklenen fayda, ekonomik ve siyasi konjonktür, zamanlama gibi parametreler ekseninde “Doğru Bütçe”ye ulaşmak, FKR Medya olarak kuruluş felsefemizdir.

Konvansiyonel mecralardaki gücümüzü alternatif mecralarda da başarılı bir şekilde sürdürmekteyiz. Değişen kitle iletişim eğilimlerini takip ederek alternatif mecralarda ilklere imza atıyor ve medyada öncü denebilecek uygulamalarımıza her geçen gün bir yenisini ekliyoruz.Bizim uzmanlığımız, altına imza attığımız her medya planı ve satın alma hizmetinde, birlikte belirlediğimiz rasyonel geri dönüşü sağlamaktır. Markanız için hedeflediğiniz amaca ulaşmak istiyorsanız FKR Medya olarak biz hep yanınızdayız…
Siz de düşük bütçe/yüksek bütçe kısır döngüsünden kurtulup “Doğru Bütçe”ye ulaşmak istemez misiniz?

Üyeliklerimiz ve Bağlı Olduğumuz Kuruluşlar
© 2015 fikirevim.com.tr copy right fkrmedya@fkrmedya.com | 0212 454 42 00 KVKK Aydınlatma Metni